Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszego Centrum.

GMW – Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej założyliśmy w październiku 2002 roku jako kompleks gabinetów ginekologicznych. Z czasem nasza firma powiększała swoją ofertę  umożliwiając pacjentom wykonanie na miejscu większości potrzebnych badań (przy współpracy z laboratorium analityki medycznej), a nawet otwierając szkołę rodzenia (przy współpracy z dyplomowanymi położnymi).

Zdobywając zaufanie pacjentek w ciągu 9 lat pod naszą opieką znalazło się ponad 15 000 kobiet.

Kierując się potrzebą Naszych Pacjentów popatrzyliśmy w przyszłość, uświadamiając sobie wagę problemu jakim stała się niepłodność, problemu dręczącego z każdym dniem coraz więcej par na całym świecie. Dzięki współpracy z najlepszymi klinikami w Polsce i na świecie zdobyliśmy wiedzę i ogromne doświadczenie, co zaowocowało utworzeniem pod koniec 2004 roku przy GMW, laboratorium andrologiczno – embriologicznego - GMW – Embrio.

GMW – Embrio jest jednym z trzech współpracujących ze sobą centrów leczenia niepłodności w Polsce. Naszymi partnerami są: Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie oraz  MEDICOR Klinika Macierzyństwa w Rzeszowie.

Ściśle współpracujemy również z Lois Hole Hospital for Women w Edmonton (Kanada), gdzie kierownikiem laboratorium embriologicznego jest Wojtek Polanski, u którego został wyszkolony embriolog naszego laboratorium.

Pracując według wspólnych zasad pragniemy jak najlepiej pomóc parom doczekać się wymarzonego potomstwa. To właśnie do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i chęć zadbania o powierzone zaufanie, za które dziękujemy.

 

… bo nie ma nic piękniejszego jak poczuć bicie małego serca!